Bizim Konya com - Hakkımızda

BİZİM KONYA.COM - HAKKIMIZDA

Sitemiz, Konya ve ilçelerinin sanal alemde daha iyi tanıtılması amacıyla, bir kültür hizmeti olarak 2007 yılında kurulmuştur. Web sayfamızda, Konya hasretini yüreğinde taşıyan hemşehrilerimize, Konya'mızı araştıran ziyaretçilerimize, Konya'ya dair ne varsa genel hatlarıyla sunmaya çalıştık.

Kısa zamanda reklamsız, temiz ve net içeriğiyle, sanal alemde kendisine yer edinen sitemize, gösterdiğiniz ilgi ve teveccühe teşekkür ederiz.

Web sayfamız, Konya ile ilgili çoğu aramalarda ( Konya tarihi, Konya resimleri, Konya yemekleri vb.) arama motoru Google'de 1.sırada veya 1.sayfada çıkmaktadır. Günlük hatırı sayılır sayıda ziyaretçisi bulunan sayfamızı, fırsat buldukça güncellemekteyiz.

Bizimkonya.com olarak, on üçüncü yılımıza girerken, doğrudan ve dolaylı olarak, bizlere destek veren gönül dostlarımıza, teşekkür ederiz.

İLETİŞİM:

Aşağıdaki mail adreslerimizden bize her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi bize ulaştırabilirsiniz.

info@bizimkonya.com

bizimkonya@gmail.com

YASAL UYARI:

1 - Bizim Konya.com'un web tasarımı, tarafımızdan özel yapılmış olup tüm hakları saklıdır.

2 - Sitemizde yer alan bazı bilgiler ve resimler internet ortamından derlenmiştir. Bu nedenle Bizim Konya.com sitesindeki herhangi bir içeriğin, sahipliğini iddia ediyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Gereken tarafımızdan hemen yapılacaktır.

3 - Sitemizin içeriği link vermek kaydı ile kullanılabilir.