Bizim Konya com - Hakkımızda

BİZİM KONYA.COM - HAKKIMIZDA

Sitemiz, Konya ve ilçelerinin sanal alemde daha iyi tanıtılması amacıyla, bir kültür hizmeti olarak 2007 yılında kurulmuştur. Web sayfamızda, Konya hasretini yüreğinde taşıyan hemşehrilerimize, Konya'mızı araştıran ziyaretçilerimize, Konya'ya dair ne varsa genel hatlarıyla sunmaya çalıştık.

Kısa zamanda reklamsız, temiz ve net içeriğiyle, sanal alemde kendisine yer edinen sitemize, gösterdiğiniz ilgi ve teveccühe teşekkür ederiz.

Web sayfamız, Konya ile ilgili çoğu aramalarda ( Konya tarihi, Konya resimleri, Konya yemekleri vb.) arama motoru Google'de 1.sırada veya 1.sayfada çıkmaktadır. Belirli bir ziyaretçi kitlesi bulunan sayfamızı, fırsat buldukça güncellemekteyiz.

Bizimkonya.com olarak, 15. yılımıza girerken, doğrudan ve dolaylı olarak, bizlere destek veren gönül dostlarımıza, teşekkür ederiz.

ÖNEMLİ NOT : Uzun süredir emek verdiğimiz "Bizimkonya.com" adlı web sayfamızı, işlerimizin yoğunluğu nedeniyle devretmeyi düşünüyoruz. Belirli bir takipçi kitlesi ve ziyaretçisi bulunan, mobil uyumlu, reklam getirisi olabilecek sayfamızı, domain + hosting + site tasarımını, uygun bir ücret karşılığı komple devredebiliriz. Fiyat öğrenmek veya teklif vermek için, aşağıdaki mail adresimizden bizimle iletişim kurabilirsiniz. İlginize teşekkürler...

 

İLETİŞİM:

Aşağıdaki mail adreslerimizden bize her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi bize ulaştırabilirsiniz.

bizimkonya@gmail.com

info@bizimkonya.com

YASAL UYARI:

1 - Bizim Konya.com'un web tasarımı, tarafımızdan özel yapılmış olup tüm hakları saklıdır.

2 - Sitemizde yer alan bazı bilgiler ve resimler internet ortamından derlenmiştir. Bu nedenle Bizim Konya.com sitesindeki herhangi bir içeriğin, sahipliğini iddia ediyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Gereken tarafımızdan hemen yapılacaktır.

3 - Sitemizin içeriği link vermek kaydı ile kullanılabilir.